Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ağıt Yakmak Görmek

469

Rüyada ağıt yakmak görmek, rüya sahibinin karar vermiş olduğu görev ve sorumluluklarından dolayı çevresi tarafından çok konuşulacağına yada uzun zamandan beri emek harcadığı, çalışıp didindiği işler sayesinde tüksek mevkilere geleceğine yorumlanmaktadır. Hayatınızda çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birinin çok uzağa gideceği ve şansının gideceği nerede daha da çok artacağına işaret etmektedir. Rüyanızda ağıt yaktığınızı görmüşseniz, içinizde biriktirmiş olduğunuz sorunlarınızın ve sıkıntılarınızın yok olup gideceğine aynı zamanda hayatınızda sizi güzel sürprizlerin beklediği anlamına gelmektedir.

Rüyada ağıt yakan kadınlar görmek, ailenizde çok eskiden kaynaklanan büyük bir acının sona ereceğine annenizin ve babanızın değerini bilmeniz gerektiğine delalet etmektedir. Rüyanızda çok sevdiğiniz biri için ağıt yaktığınızı görürseniz çok yakında sonsuz bir mutluluğa adım atacağınıza, istediğiniz yüksek mertebeye yükseleceğinize, uzaktan sizlerin eline girecek olan toplu bir paraya, hayırlı ve fedakar arkadaşlıklara, özlemini çektiğiniz aile saadetine, başarısızlıklardan sonra emek vererek elde etmiş olduğunuz varlığa, bu güne kadar yapmış olduğunuz iyiliklerin ve yardımların meyvesini yavaş yavaş alacağınıza, birliktelikten doğan berekete ve uzaktan alacağınız güzel müjdelere yorumlanmaktadır.

Rüyanızda bir mezarlıkta bulunduğunuzu ve bu mezarlıkta ağıt yaktığınızı görmüşseniz, hamile olan akrabanızın hayırlı bir evlada kavuşacağına ve oldukça şansı biri olduğuna tabir edilir. Uzun zamandan beri karşı karşıya gelmeniz biri ile karşılaşacağınıza ve bu kişi ile yeni bir aşka yelken açacağınıza tabir edilir. Aşk hayatınızın daha da alevleneceği bir döneme gireceğine ve partneriniz tarafından çok güzel bir sürprizle karşılaşacağınıza yorumlanmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.