Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Abdest Aldığını Görmek

302

Bu rüyanızın çeşitli yorumları vardır. Uygun olan kısmı aşağıda bulup okuyabilirsiniz. Rabbim rüyanızı hayra çıkarsın inşallah.

Rüyada abdest almak ve abdesti detaylara dikkat ederek tamamlamak, ihtiyacın karşılanması demektir. Rüyada namaz kılmak için ikinci kez abdest almak, namaz kılmak için abdest almak, nurunun artması demektir. Rüyada süt veya bal ile abdest almak borç anlamına gelir. Abdest bütün dinlerde uygun bir ameldir. O bir bekçi, bir af, ilahi korumanın güvencesi ve cezadan muafiyettir. Rüyada namaz kılmak için abdest almak, korkacak bir şeye karşı Allah’ın koruması altına girmek demektir. Hadislerde Allah’ın Musa’ya, Aleyhi-Selam’ın “Korkuya kapıldığınız zaman abdest alın ve ailenizi namaza girmeleri için yönlendirin” dediği rivayet edilir.

Rüyada abdest aldığınız yer de rüyanız hakkında önemli ip uçları vermektedir. Hasta bir kimse rüyasında yatakta abdest aldığını görürse, eşinden veya yakın bir arkadaşından ayrılmak anlamına gelir. Rüyada evin içinde abdest almak, yeni bir eve taşınacağına işarettir. Rüyada sokakta veya çarşıda umumi yerlerde veya hamamda abdest almak, skandal, kayıp ve beddua anlamına gelir. Rüyada deniz kıyısında veya uygun bir abdest alanında abdest almak, korku, üzüntü veya sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir. Rüyada arkadaşının başucunda ayakta abdest almak, ona mirasçı olmak demektir.

 Rüyada bir arkadaşının abdestini başına aldığını görmek, böyle bir arkadaşın zarar görmesine veya sebep olacağı bir skandala işarettir. Rüyada abdest almak, korkuları gidermek, hastalıktan kurtulmak, borcunu ödemek veya günahtan tövbe etmek anlamına da gelir. Rüyada sıcak su ile abdest almak, hastalanmak demektir. Rüyada abdest almak istemek ve abdesti uygun şekilde bulamamak, bir projenin başarısızlığa uğramasına veya zorluklarla karşı karşıya kalmasına işarettir.

Rüyada bir tünelde abdest almak veya tam bir ritüel banyo yapmak, çalınan bir cismi geri almak anlamına gelir. Rüyada abdest almak ve namaz kılmak, sıkıntılardan kurtulmak ve O’nun koruması ve hidayeti için Yüce Allah’a şükretmek demektir. Bir tüccar rüyasında abdestsiz namaz kıldığını görürse, sermayesiz bir ticari girişime girmiş demektir. Bir işçi bu rüyayı görürse, onu barındıracak bir evi olmadığı anlamına gelir. Bir hükümdar bu rüyayı görürse, onu koruyacak askeri yoktur demektir.

Rüyada abdest almadan namaz kıldığını gören bir komutan: Askerleri çağrıldıklarında asla toplanmazlar. Uygun olmayan bir yerde abdestsiz namaz kılmak: Rüyayı gören kişi perişandır ve çıkışı olmayacaktır.
• Su olmayınca çöl kumu ile abdest almak (teyemmüm): Yakında bir ferahlık ve rahatlık gelecektir.
Bir kimsenin rüyada abdest almadan namaz kıldığını görmesi, dini uygulamalarda bozulmaya işaret ettiği gibi, Allah’ın dinine hizmet etmek olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Cuma cemaati namazından önce abdest almak, temizlenmek, günahlardan yıkanmak, günahtan tövbe etmek, ana-babaya hizmet etmek veya arkadaşlarına karşı dürüst olmak demektir. Yukarıdaki sebeplerden herhangi biri ile kışın abdest almak ve rüyada soğuk su kullanmak sıkıntı, sıkıntı veya hastalık anlamına gelir. Sıcak su kullanılıyorsa, kazanç, fayda ve hastalıktan kurtulma anlamına gelir. Bir şenliğe katılmadan önce rüyada abdest almak, evlenmek anlamına gelir. Rüyada güneş veya ay tutulması gördükten sonra abdest almak belaya işarettir ve rüyada yağmur duasından önce abdest alınırsa da aynı durum geçerlidir.

Rüyada ölen birini yıkadıktan sonra abdest almak , gafletlerle arkadaşlıktan vazgeçmeye işarettir. Böyle bir abdest alan kimse, zihnen bozulursa, durumundan iyileşmiş olarak uyanır. Rüyada hacca gitmeden önce abdest almak saadete, başarıya, düşmana karşı zafere, borcunu ödemeye, sevdiklerine kavuşmaya delalet eder. Rüyada Kâbe’yi tavaf etmeden önce abdest almak, geçimini sağlamak için çalışmak, zenginlere hizmet etmek veya eşine ve ana-babasına bakmak anlamına gelir. Hasta bir kimse rüyasında abdest alıp yeni bir elbise giydiğini görürse, hastalığından kısa sürede kurtulacağına işarettir.

Rüyada abdest almak veya susuz (arb. teyemmüm) abdest almak, kişinin sorunlarının çözümüne yaklaşması anlamına gelir.
Rüyada susuz abdest almak, dertlerine çare bulmak demektir. Teyemmüm, genellikle abdestin yerine, su yokluğunda veya bir hastalıktan korunma vb. nedenlerle alınır. Bununla birlikte, hareketin dini ayinlerini ve özünü gözlemlemek ciddi kalır. Rüyada teyemmüm, yolculuk veya hastalık manasına da gelebilir. Rüyada tahta, taş, kuru kum, toprak gibi kuru bir yüzeyle veya deriye yapışmayan bir madde ile amel yapılırsa, kişinin seyahat planlarının imkansız olabileceğine veya kişinin seyahat planlarının gerçekleşemeyeceğine delalet edebilir. cıvıl cıvıl olacak veya onun kötü arzularının peşinden gidecek.

Rüyada abdest almak, bir mahkûmun salıverilmesi, borçlarının ödenmesi, sıkıntıların giderilmesi, zenginlik, refah, Mekke’de hacca gitmek veya başarılı bir iş sahibi olmak anlamına da gelebilir. . Rüyada abdest aldıktan sonra üzerine yeni bir elbise giyilmemesi, yükünü hafifletebileceğine veya sağlığına kavuşacağına işarettir. Rüyada gölete yürümek, kuyuya inmek veya banyo yapmak için küvete adım atmak evlilik demektir. Böyle bir abdestte sabunla yıkanmak, kişinin borçlarını ödemesi veya stresini atması demektir. Rüyada gusül abdesti aldıktan sonra elbisesini yıkamak, ahlâkını düzeltmeye, şer’î hayatı yaşamaya, borçlarını ödemeye,

Bir kimse rüyada ölünün defnedilmeden önce yıkandığını görürse, bu kimsenin umrunda olmayanlara yardıma ve kendisinden sonra mallarının artmasına delalet eder. Rüyada ölen kişiye abdest almak , aynı zamanda cenazecinin elinde günahlarından tövbe edecek olana delalettir. Ölen bir kimse rüyada birinden elbisesini yıkamasını isterse, kendisi için dua edecek veya Rabbinin huzurunda onun adına şefaat edecek veya nefsi için sadaka verecek veya onun yararına bir sadaka verecek birine ihtiyacı vardır. borcunu ödemek veya vasiyetini yerine getirmek veya adaletini yerine getirmek için. Rüyada ölen kişinin arzusunu yerine getirir ve onun için elbisesini yıkarsa, böyle bir kişinin kefareti anlamına gelir.

KISA KISA

Abdest, tüm dürüstlükle sorumluluğun yerine getirilmesini, bir borcun ödenmesini veya doğru şahitliği simgeler.
• Namaz kılmak için abdest almak: Allah’ın güzel kitaplarında yer alacaktır.
• Bir tünelde veya bazı yeraltı geçitlerinde abdest almak: Çalınanları geri alır.
• Abdest almak, sonra namaz kılmak: Artık endişelenmeyecek ve bu rahatlama için Allah’a şükredecek.
• Necis ve haramla abdest almak: Beklenen rahatlama gelmez.
• Rüyada abdestsiz namaz kıldığını gören tüccar: Sermayesiz ticaret yapmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.