Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüya Rakı Görmek

382

Rüyada rakı görmek, huzursuzluğu temsil eden rüyalardan birisidir. Hastalıkların ve üzüntülü olayların yaşanacak olmasına delalet eder. Gözyaşı dökeceğinizi simgelemektedir ve neşenizin kaçacağına delalet etmektedir. Kötü sürprizlerin sizi bulacağını ifade eden rüyalardan birisi olacaktır. Kötülüğe, haksızlığa ve rızkın kesilecek olmasına delalet eder. Muradınıza eremeyeceğinizi işaret eder ve zevklerinize göre yaşayamayacağınızın bilgisini verir. Sürekli cefa çekmek zorunda kalacağınızı simgeleyen rüyalardan birisi şeklinde aktarılacaktır. Yarınınızı düşünerek hareket etmeniz gerektiği konusunda sizleri uyaracak olan rüyalardan birisidir. Alacağınız yeni kararların size hayırsızlığı getireceğinin bilgisini verir.

Rüyada rakı içtiğini görmek, Dertlerinizin artacağını işaret edecek olan bir rüyadır. Rahatsızlık hissedeceğinize delalet eder ve sorunlarınızın artacağını gösterir. Rüyada rakı içmek, ruhunuzu bunalıma sürükleyecek olan olaylarla karşılaşacağınıza tabir edilir. Sevinçlerinizin her geçen gün azalacak olmasına delalet etmektedir. Başınızı ağrıtacak olan olayların etkisinden kolaylıkla kurtulamayacağınıza delalet olur.

Rüyada rakı içen birini görmek, Uğursuzlukların artmasına tabir edilir ve bereketsiz dönemlerin içerisine gireceğinize işaret eder. Güzel günlerden uzaklaşacağınıza tabir edilir ve kısmetlerinizin kapanacak olmasına tabir edilir. Rüyada birinin rakı içtiğini görmek, ağız tadınızın bozulacak olmasına işaret edecektir. Sizler için anlaşmazlıkların her geçen gün artacağının bilgisini verir. Üzüleceğinizi göstermektedir ve ömrünüzün geri kalanını hayırsızlık ve darlık içerisinde geçireceğinize delalet edecektir.

Rüyada evde rakı görmek, Hanenizin karmaşık bir hale gelecek olmasına delalet etmektedir. Çözmekte başarılı olamayacağınız ciddi sorunları yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada evin içinde rakı görmek, ağırlıkların sizi bulacağına işaret etmektedir. İşlerinizin kötüye gideceğine delalet eder ve kısmetlerinizin kapanacağını göstermektedir. Elinize geçen paraların boşa gidecek olmasına tabir edilen bir rüya olacaktır. Yatırımlarınızın karşılığını dilediğiniz gibi alamayacağınıza yorumlanacaktır. Hayırsız bir şekilde tabir edilecektir ve yakın zamanda alacağınız bir hastalık haberine işaret etmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.