Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Zeytin Görmek

238

Rüyada görülen zeytin dünya malına yorumlanır. Rüyada çokça zeytin yediğini gören birisi gayrimenkul sahibi olacak, iş kuracak demektir. Rüyada görülen zeytin ağacı da aynı anlamı ifade eder. Rüyada birinden zeytin aldığınızı görmek güzel bir sürpriz ile karşılaşacağınız ve çok mutlu olacağınız anlamını taşır.

Rüyanızda siyah ve yeşil zeytinin karışık olarak bir kâsede olduğunu görmek sevdiğiniz bir kişi ile sırt sırta verip hayırlı bir iş için adım atacağınız ve büyük kazançlar elde edeceğiniz anlamına gelir. Rüyada dalından toplanan zeytin kişinin yaşamını rahat geçirebilmesi için göstereceği aşırı çaba, atılım ve bol kısmet olarak ifade edilir.

Bir kadın rüyasında kendini zeytin yiyip etrafa dağıtırken görüyor ise işte bu bir erkek bebeğinin olacağının habercisidir. Rüyada görülen zeytinin her türlüsü hayırlıdır.

Rüyada zeytin toplamak, kısmet, çok kazanç, mal, mülk anlamına gelir. Rüyada zeytin toplayıp yemek, gayrimenkul sahibi olunacağını işaret eder. Rüyada zeytin kırmak evlilik habercisidir. Zeytin kırıp yemek ve yedirmek mutlu bir haber alacağınıza ve bu haberi herkesle paylaşacağınız anlamına gelir. Geçim sıkıntısı çeken birisi rüyasında zeytin görüyor ise bu yakın zamanda sıkıntılarından kurtulacak ve maddi yönden oldukça rahat bir döneme gireceği anlamına gelir. Eğer maddi durumu gayet iyi olan birisi rüyasında zeytin görüyor ise bu onun kazancına kazanç katacağı yeni işlere girişeceği ve çevresine maddi yönden büyük destek sağlayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada görülen zeytinin her türlüsü bol kazanca mutlu bir yaşama ve de mutlu bir evliliğe yorumlanır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.